Strona główna
Sklep Muzyczny Bumtarara istnieje od 1993 roku. Naszą ambicją jest pomoc klientom w poznawaniu i zdobywaniu najciekawszych nagrań płytowych, przede wszystkim nagrań muzyki klasycznej i jazzu, ale także muzyki elektronicznej, folkowej, filmowej oraz ambitniejszych odmian muzyki popularnej.

Na naszej stronie będziemy regularnie polecać Państwu nowości płytowe, ze wskazaniem na najbardziej - naszym zdaniem - interesujące pod względem artystycznym i dźwiękowym. Za jej pośrednictwem będziecie mogli Państwo także zamawiać interesujące Was tytuły. Wystarczy do nas napisać, w odpowiedzi otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące formy płatności i wysyłki.

Prosimy również o kierowanie do nas zapytań na temat poszukiwanych przez Państwa nagrań, nawet takich, których nie możecie Państwo znaleźć gdzie indziej.
Zajmujemy się także rezerwacją i sprzedażą biletów na wydarzenia kulturalne organizowane w Zielonej Górze i województwie lubuskim.

Zapraszamy do naszego wirtualnego sklepu i służymy pomocą w wyborze najlepszej muzyki.   


Sklep Muzyczny Bumtarara
tel. 68 324 47 51, 603 136 264
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć



 
statystyka System - Joomla NET43 - tworzenie stron www, serwery, domeny, email, reklama w internecie
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Zamknij